Registrace  Mapa webu |  Server Fyzika  |  Intranet
logo fast
main main2 main
Kurzy pro doplnění vzdělání a přípravu na VŠ technického typu
pixel

Vítejte na portálu KURZY UF & UMDG FAST VUT

demo obrazekPortál KURZY UF & UMDG FAST VUT je portál s nabídkou kurzů z oblasti fyziky, matematiky a deskriptivní geometrie. Tyto kurzy jsou organizovány Fakultou stavební, Ústavem fyziky a Ústavem matematiky a deskriptivní geometrie na VUT v Brně. Jsou zařazeny do programu celoživotního vzdělávání. V případě úspěšného absolvování je účastníkům kurzu vydáno osvědčení.

Kurzy jsou zaměřeny na

  1. zdokonalení znalostí před nástupem na studium VŠ, výklad teorie, řešení praktických příkladů a problémů, s cílem úspěšně zvládnout přijímací zkoušku
  2. zdokonalení znalostí po nástupu na studium VŠ, výklad teorie, řešení praktických příkladů a problémů, s cílem úspěšně absolvovat příslušný vysokoškolský kurz, včetně příslušné zkoušky

a jsou organizovány v předmětech

  • fyzika
  • matematika
  • deskriptivní geometrie

Organizujeme kurzy dlouhodobé (13-26 týdnů) a krátkodobé (3-6 týdnů). Kurzy vyučují zkušení kvalifikovaní učitelé z Fakulty stavební, VUT v Brně.

Co a kde zde najdete

V sekci Úvod najdete základní informace o tomto portálu. Pokud neradi čtete a chcete rovnou na věc, vstupte do sekce Přehled kurzů, kde uvidíte aktuálně pořádané kurzy. Kurzy můžete filtrovat podle předmětu nebo podle klíčového slova nebo kombinací obou kritérií. V horním menu, v sekci Přehled kurzů, může rovněž přímo vstoupit na seznam kurzů podle předmětu, o který máte zájem.

Pokud chcete získat všechny informace o kurzu a zúčastnit se diskuze v diskuzním fóru, zaregistrujte se. Registraci najdete v sekci Moje kurzy, nebo zvolte odkaz Registrace nahoře. Zaregistrovat se můžete nezávazně, i když nejste rozhodnuti, že máte o nějaký kurz zájem. Po logování uvidíte v zóně Moje kurzy více informací o kurzech a poskytneme Vám rovněž nějaké materiály ke stažení.

V případě, že si nějaký kurz vyberete a budete ho chtít navštěvovat, musíte se zaregistrovat. Po registraci a logování najdete v sekci Moje kurzy stránku Výběr kurzu, kde si kurz najdete a  následně se na něj přihlásíte podobně jako v internetovém obchodě. Kurz, na který jste přihlášeni, pak můžete průběžně sledovat. Dozvíte se zde například, zda Váš kurz již evidujeme jako zaplacený, zda se do kurzu přihlásil dostatečný počet uchazeču a další důležité informace.

Pokud si chcete něco vyjasnit, můžete se na nás obrátit e-mailem nebo telefonicky. Organizátoři a učitelé Vám budou odpovídat. Nebo možná bude stačit odpověď informovanějšího studenta.

Letáky 
pdf Letní technická škola
pdf Kurz počítání příkladů z technické fyziky
pdf Jarní přípravný kurz

 

pdf PŘÍPRAVKY NA FAST

 

 

pixel
pixel
 
  WebDesign and System CopyRight © 2001-2024 PSoIT Pavel Schauer